Зварювальні роботи Івано-Франківськ-АВТО

ТЕЛЕФОН:
+38 (073) 533-50-72

В автосервісному центрі “Івано-Франківськ-АВТО” ми пропонуємо низку робіт будь-якої складності. Зварювальні роботи – мабуть, один з найчастіших запитів від наших шановних замовників. Ми маємо великий досвід в цьому сегменті та завжди з усією відповідальністю ставимося до поставлених задач.

Ми виконуємо ремонт/зварювання кузова автомобіля на професійному обладнанні, використовуючи тільки ліцензійні комплектуючі від автовиробників. Така робота буває досить небезпечною, тому ми приділяємо особливу увагу підготовці кадрів, а також дотриманню техніки безпеки на робочих місцях. Всі наші колеги мають величезний досвід зварювання складних елементів авто. 

 

 

В яких випадках є доречним виконання зварювальних робіт?

Один з найпоширеніших запитів – відновлення первинного вигляду кузовної частини авто. В залежності від обсягу робіт ми пропонуємо два варіанти – ремонт або повну заміну кузова, у випадку коли відновлення пошкоджених елементів вийде дорожче, ніж їх заміна.

Зварювальні роботи проводяться для заміни або ремонту піддонів, кондиціонерів, гальмівних дисків, де є тріщини та косметичні дефекти. При цьому особливу увагу майстер приділяє естетичній стороні роботи, адже мало хто хоче мати машину з безліччю швів та інших дефектів.

Сучасні технології дозволяють виконувати зварювальні роботи не лише по металу, але й по пластику та склу. Зварювання – це швидкий та універсальний спосіб з'єднання окремих деталей, саме тому ця послуга доволі популярна в нашому АЦ "Івано-Франківськ-АВТО".

 

Ремонт покроково 

Ремонт починається з того, що ми знімаємо пошкоджені деталі з машини і відправляємо їх до спеціалізованого зварювального цеху. Там їх ретельно очищають, знежирюють і сушать. Потім виконується процедура зварювання. Після того, як деталі охолонуть, працівники приступають до завершальних етапів. Полірують місця з'єднань, шліфують всі нерівності, щоб підготувати деталі до подальшого фарбування. За необхідності зварні шви обробляються інгібітором іржі для забезпечення захисту.

 

 

Основні типи зварювання

Електродугове зварювання – виконується за допомогою електрода, що плавиться. На поверхню, котра потребує ремонту, подається струмінь аргону або гелію, котрий дає реакцію та скріплює між собою елементи. Такий спосіб найліпше підходить для латання блоків двигуна, конденсатора, деталей КПП та ін. Шов, виконаний в такій техніці, відрізняється міцністю та надійністю.

Контактне електрозварювання – поєднує деталі за допомогою електродів. Вони передають струм на поверхню металу, нагрівають її до дуже високих температур та таким чином розплавляють її. Зона стику розташована хрест-навхрест, це дає більш міцний шов. Такий засіб дуже надійний, проте менш естетичний, аніж інші.

Газове зварювання – відбувається завдяки суміші кисню і горючого газу, який направляють на краї двох елементів та плавлять і стикують їх гарячими. Цей простий та універсальний метод підходить для з'єднання елементів невеликої товщини.

Зварювальні роботи лише на перший погляд здаються простими. Наші фахівці розуміються на властивостях матеріалів, з якими вони працюють. До того ж робота з гарячими елементами потребує використання якісного обладнання та витратних матеріалів. Потрібно чітко дотримуватися інструкції та правил безпеки, бути вкрай обачними та знати, як уникнути травмування. Тож радимо довірити такі роботи професіоналам своєї справи, а ми Вам в цьому допоможемо.

 

Чекаємо Вас в нашому салоні за адресою: вул. Тисменицька, 210. Записатись на сервіс та отримати детальну інформацію можна також за телефоном +38 (067) 550-83-32.