Про автоцентр

Автосервісний центр «Івано-Франківськ-АВТО» входить в структуру Української Автомобільної Корпорації і є одним з найбільших та найдосвідченіших центрів, що надають повний спектр послуг пов’язаних з автомобілями: від продажу до здійснення гарантійного та постгарантійного обслуговування!

«ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-АВТО» ЦЕ:
НОВІ АВТОМОБІЛІ ДЛЯ КОЖНОГО:

Автосервісний центр «Івано-Франківськ-АВТО» має статус офіційного дилера брендів KIA, Chery, JETOUR, ZAZ. Ми пропонуємо широкий асортимент нових автомобілів на будь-який смак та бюджет. Ви надаєте перевагу доступним кросоверам? Обирайте між субкомпактним Chery Tiggo-2, компактними Chery Tiggo-4 та Chery Tiggo-7 або ж середньорозмірним Chery Tiggo-8. До вподоби KIA? Наші консультанти зроблять все, щоб Ви вибрали варіант, що ідеально пасуватиме: від сіті-кару KIA Picanto до флагманського SUV KIA Sorento.

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС:

Фахівці автосервісного центру «Івано-Франківськ-АВТО» знаються на своїй справі. Ви можете бути впевнені, щоб не сталось або якого б складного ремонту не потребував Ваш автомобіль, ми забезпечимо високу якість виконання робіт. Постійне вдосконалення кваліфікації персоналу, оснащення автосервісного центру обладнанням, що відповідає вимогам автовиробників запорука того, що Ви залишитесь задоволені результатом!

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ:

Пошук дешевих запасних частин справа невдячна, оскільки йдеться про безпеку – Вашу та інших учасників дорожнього руху. Не випробовуйте долю, в намаганні трошки зекономити, лише офіційні і сертифіковані запасні частини та витратні матеріали можуть гарантувати безвідмовні тисячі кілометрів. В автосервісному центрі «Івано-Франківськ-АВТО» завжди в наявності широкий асортимент запасних частин, так, щоб Вам не довелось довго чекати на ремонт!

ВСІ ПОСЛУГИ ПІД ОДНИМ ДАХОМ:

Наскільки зручніше та простіше, коли все, що пов’язане з придбанням автомобіля знаходиться поруч. А ще краще, коли всіх приємних клопотів можна позбутись швидко і в одному місці. Автосервісний центр «Івано-Франківськ-АВТО» має все, щоб Ви могли вибрати і придбати автомобіль, за необхідності підібрати програму лізингу чи кредитування від партнерів, придбати поліс «автоцивілки» чи КАСКО. Звісно ж Ви можете підібрати та встановити додаткове обладнання на свій автомобіль. Ми знаємо як задовольнити найвибагливішого клієнта.