Заміна свічок Івано-Франківськ-АВТО

ТЕЛЕФОН:
+38 (073) 533-50-72

Не всі автолюбителі надають потрібну увагу такому елементу, як свічки. Однак вони – важлива складова правильної роботи авто, адже від того, наскільки вчасно виникатиме іскра, залежить стабільна робота всього двигуна.   

Автомобільні свічки призначені для запалювання паливо-повітряної суміші в бензинових двигунах внутрішнього згоряння. Підпал виникає внаслідок виникнення електричного розряду між електродами свічки, що має напругу кілька тисяч або десятків тисяч вольт. Свічка запалювання відповідає за оптимальну роботу і надійне функціонування систем двигуна. Міняти їх потрібно кожні 30-60 тис. кілометрів пробігу. 

 

 

До інших характеристик свічок відносять:

  • надійна робота при високій напрузі, котра сягає 40 тис. вольт;
  • відмінні ізоляційні якості;
  • здатність витримувати температуру до 1000 градусів Цельсія;
  • супротив хімічним речовинам, що потрапляють з інших систем авто;
  • супротив тепловому удару.

Якщо в разі діагностики поточного стану свічок та роботи пов’язаних систем  знайшлися помилки, це може вплинути на нормальне функціонування мотора. Далі можуть постраждати поруч розташовані елементи, що стане причиною складного та дорогого ремонту.

 

Що ми радимо в разі несправності свічок 

Фахівці автосервісного центру “Івано-Франківськ-АВТО” підкреслюють, що в такій ситуації може виникнути детонація. Причина займання – зниження потужності, яка не здатна плавно, але швидко дати іскру для подальшого загоряння свічки. Внаслідок цього виникає пауза, а потім – різкий спалах та детонаційне запалювання. Така поведінка машини не нормальна, адже занадто різкий перепад температури призведе до нагрівання елементів, що розташовані поруч, а згодом – до їх вигорання.

Інколи трапляється так зване калільне запалювання, внаслідок якого іскра формується за допомогою гарячого електрода. Це також провокує різкий нагрів сусідніх елементів і загрожує виходом їх з ладу. 

 

Ще декілька причин, що впливають на роботу системи: 

  • погіршення стану ізоляційного матеріалу елементів живлення; 
  • різкі перепади напруги у свічках; 
  • дуже брудні елементи авто; 
  • зниження провідності електродів, 
  • деформація запчастин і т. д. 

Якщо Ви помітили проблеми з запуском, якщо машина довго набирає обороти, витрачає палива більше, ніж звичайно, на дисплеї постійно виникають індикатори помилок – Вам точно потрібна оперативна заміна свічок. 

 

 

Що очікувати від ремонту машини в АЦ “Івано-Франківськ-АВТО”

Високі експлуатаційні характеристики нових свічок миттєво покращать стан авто та позитивно відобразяться на його поведінці на дорозі. Наша основна мета – врахування всіх вимог автовиробника/заводу виробника, саме тому ми використовуємо лише сертифіковані запчастини, а роботу виконують спеціалісти професійного рівня. Ми гарантуємо, що після відвідування нашого автосервісного центру Ваш транспортний засіб працюватиме як новий. Ми працюємо за адресою: вул. Тисменицька, 210, в районі Паркової алеї.