Заміна оливи в МКПП та АКПП Івано-Франківськ-АВТО

Коробка перемикання передач – складний і важливий елемент будь-якого транспортного засобу. За ним варто слідкувати особливо уважно, адже працює він у замкненому просторі і регулярно піддається впливу високих температур. Наші майстри, що працюють за адресою: вулиця Тисменицька, 210, завжди раді допомогти з діагностикою Вашого автомобіля та привести до ладу коробку передач й замінити рідини в ній.

 

 

Олива в авто – яку роль вона грає?

Олива – це змащувальна рідина, котра запобігає тертю та ураженню запчастин та рятує їх від пошкодження. Без оливи всі деталі та механізми транспортного засобу ризикують дуже швидко втратити свою працездатність. У механічній коробці передач оливи використовуються для змащування деталей, в автоматичній КПП вони відіграють роль трансмісійної рідини, котра зменшує ризик перегріву коробки передач.

Через те, що олива знаходиться в замкненому резервуарі, деякі автолюбителі помилково вважають, що можуть експлуатувати одну й ту саму рідину дуже довгий термін. Але радимо все-таки оперативно реагувати на потреби авто та змащувати всі механізми вчасно. 

 

Коли майстри “Івано-Франківськ-АВТО” радять міняти оливу?

Деякі заводи-автовиробники вказують у сервісних книжках, що масло заливається в коробку передач один раз на заводі і подальшої заміни не потребує. Але з нашого досвіду можемо сказати, що краще кілька разів замінити оливу, ніж потім шукати причину виходу з ладу якоїсь системи авто.

Отже, приблизний термін експлуатації КПП без будь-якого втручання становить 5-7 років або 120 000-150 000 кілометрів шляху. Інші фактори визначаються індивідуально і враховують рік випуску транспортного засобу, коли і де експлуатується авто, а також інші умови.

Нерідко авто подає сигнали про виникнення негараздів. Так, якщо з коробки передач Ви чуєте нетиповий звук, з неї виділяється пінна рідина, відчутний запах гару – краще відразу звернутися до автомайстерні. Наведемо ще декілька ознак:

  • щоб перемкнути передачу, потрібно докладати додаткових зусиль;
  • коробка передач видає шум;
  • витікає трансмісійна рідина;
  • часто горить індикатор check engine. 

Заміна оливи в коробці передач – це дуже важлива процедура для довговічності роботи МКПП/АКПП. Наш сервіс надає послугу заміни оливи в коробці передач будь-якого типу. Використання спеціального обладнання, покращення рівня безпеки та комфорту, врахування всіх вимог автовиробника, стану авто та умов експлуатації – ось принципи, на які автосервісний центр "Івано-Франківськ-АВТО" спирається у своїй роботі.

 

 

Будемо раді бачити Вас за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Тисменицька, 210

Телефонуйте з будь-якими питаннями:

  • +38 (0342) 50-54-25
  • +38 (0342) 55-44-00
  • +38 (067) 550-83-32