Заміна оливи та рідин Івано-Франківськ-АВТО

Заміна оливи та рідин – необхідна процедура, яку регулярно мають проходити автовласники. Вона впливає на довговічність роботи двигуна та інших систем авто. Регламент заміни олив та рідин прописаний в керівництві користувача кожної марки  транспортного засобу. Інтервали різні та залежать від багатьох факторів, які ми обговоримо детальніше. 

 

 

Що саме впливає на розхід рідин?

Включення-вимкнення систем авто та тривале очікування в заторах може призвести до надмірного нагрівання двигуна, внаслідок чого відбувається перерозхід автомобільних рідин. 

Інша причина – нерегулярне користування машиною. Автотранспорт створений для руху, тому довге очікування на стоянці або в гаражі не найкращим чином на нього впливає. Причина проста: механічні деталі можуть заіржавіти, запилитися або замерзнути, а в русі вони змащуються та прогріваються, а отже завжди перебувають в робочому стані.

Якщо Вам часто доводиться користуватися об'їзними пильними дорогами – знайте, що це теж зношує всі системи авто, в тому числі є причиною надмірного споживання рідин. 

Деякі водії забувать прогріти машину перед тим, як вирушати. А робити це необхідно не тільки в холодну пору року, а й навіть влітку. Непрогрітий мотор швидше зношується, а також витрачає більше оливи та змащувальних матеріалів.

 

Які рідини можна замінити в АЦ “Івано-Франківськ-АВТО”?

Заміна масляного фільтра і моторного масла. Ми наполягаємо на проведенні цієї процедури відповідно до графіка, що рекомендує виробник. У середньому це кожні 5 тисяч кілометрів пробігу або ж двічі на рік. Терміни заміни масляного фільтра і моторного мастила залежать від клімату, пори року, стану доріг, марки транспортного засобу, року випуску тощо.  

Заміна оливи в коробці передач. Процедура дозволяє машині плавно стартувати та швидко гальмувати, їхати рівно та впевнено. В процесі роботи масло не повинно набувати сторонніх запахів, має зберігати всі свої первинні властивості, такі як колір, чистота, в'язкість. Оскільки мастило перебуває в герметичному резервуарі, його рівень залишається приблизно однаковим протягом всього терміну служби авто. Але міняти його також треба, орієнтовний термін – через кожні 80 000-100 000 кілометрів пробігу.

Заміна охолоджувальної рідини. Вона запобігає надмірному нагріванню двигуна та підтримує його оптимальну температуру. В разі зниження рівня антифризу можуть статися такі непередбачувані наслідки: проблеми з двигуном, перегрівання запчастин, виникнення диму під капотом. Доливати рідину потрібно регулярно, а повну її заміну радимо робити раз на 2-3 роки.

Заміна гальмівної рідини. Ця рідина також циркулює в замкнутій системі, отже її рівень довго залишається незмінним. Ми радимо раз на 2-3 роки робити чек-лист цієї рідини та контролювати її колір, який в нормі є золотавим. 

 

 

Майстри АЦ “Івано-Франківськ-АВТО” здійснять підбір оптимального масла/оливи та інших рідин, проведуть оцінку злитої рідини та роботи пов’язаних з нею систем. Оцінити рівень та інші параметри рідин, що використовуються в Вашому авто, можна в АЦ “Івано-Франківськ-АВТО” за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Тисменицька, 210.