Заміна колодок та дисків Івано-Франківськ-АВТО

ТЕЛЕФОН:
+38 (073) 533-50-72

Не існує неважливих профілактичних процедур при огляді транспортного засобу. Одна з найголовніших – вчасна заміна колодок та дисків. Така робота потребує компетентності та досвіду, тож майстри автосервісного центру “Івано-Франківськ-АВТО” з легкістю з нею справляються. Ми володіємо новітніми інструментами, використовуємо в роботі ліцензійні розхідні матеріали та комплектуючі. Все це є запорукою якості виконаних робіт, позитивних відгуків наших замовників та довгих років служби авто.

 

 

Як саме працюють гальмівні колодки та диски

Використання якісних деталей при ремонті авто складно переоцінити. Від них напряму залежить Ваша безпека та безпека Ваших пасажирів. Оскільки гальмівна система є вкрай важливою в будь-якій дорожній ситуації, пропонуємо дізнатися про неї трохи більше.

Гальмівна система складається з двох основних елементів – гальмівних колодок і дисків. Колодки під впливом гідравліки гальмівної системи з великим зусиллям притуляються до робочої поверхні гальмівного диска. Внаслідок цього виникає сильне тертя, яке поступово зменшує обороти колеса. Це заставляє авто плавно знижувати швидкість або ж повністю зупинятися, коли це необхідно. Внаслідок цього процесу колесо вивільняє енергію, котра трансформується в тепло. Це призводить до перегріву гальмівного диска, його поверхня стає тоншою та менш захищеною. З часом колодки та диски зношуються, а отже – потребують вчасної заміни на нові. В автосервісному центрі “Івано-Франківськ-АВТО” на вулиці Тисменицькій, 210 вони завжди є в наявності.

 

Коли транспортний засіб потребує планової перевірки?

Багато чого залежить від стилю водіння. Наприклад, якщо Ви часто практикуєте нерівномірне гальмування, то змушуєте деталі швидше псуватися. Різкі розгони також можуть нашкодити авто, тому все ж краще керувати машиною плавно. Впливають на стан транспорту дороги, те, як саме зберігається машина, опади, перепади температур. 

Рекомендуємо проходити технічний огляд транспортного засобу кожні 100-150 тис. кілометрів пробігу. Ви можете самі визначити, як сильно стерлися диски, за допомогою штангенциркуля. Якщо зношеність дисків становить 2-3 мм і більше від первинної товщини, значить настав час звернутися в автосервіс. 

Заміна колодок та дисків потрібна і в разі виникнення на їх поверхні таких дефектів, як тріщини, нерівності, іржа. Нетиповий скрип, свист або брязкіт при натисканні на педаль гальма – також привід завітати до нашого автосервісного центру "Івано-Франківськ-АВТО" та отримати професійну консультацію компетентного персоналу. 

 

 

Як самостійно діагностувати проблеми з гальмами?

Ваша машина завжди подає сигнали про допомогу. Тож радимо не ігнорувати, якщо помітили наступне: 

  • авто погано реагує на різке гальмування; 
  • Ви помітили, що збільшився гальмівний шлях;
  • авто часто заносить в сторону;
  • з'явився шум в області коліс;
  • педаль гальма “провалюється”.

 

АЦ "Івано-Франківськ-АВТО" надає послуги досвідчених майстрів різної спеціалізації. Ми знаємося на машинах різних років випуску та всіх існуючих марок, адже працюємо на ринку більш ніж 30 років. Ми залюбки здійснимо підбір оптимальних колодок та дисків, виконаємо їх якісну заміну та відповімо на всі питання.