Заміна ГРМ Івано-Франківськ-АВТО

Газорозподільний ремінь відповідає за плавний рух машини, та й взагалі за здатність авто рухатися. Ремінь ГРМ координує рух колінчастого і розподільного валів і синхронізує їх роботу. Завдяки йому відбувається злагоджена робота системи двигуна, яка відкриває і закриває клапани саме в ті секунди, що відповідають положенням поршнів.

У момент, коли в циліндрі відбувається спалах палива, поршень рухається вниз та повертає колінвал, який синхронно рухає розподільні вали за допомогою ременя ГРМ. Від безперебійної роботи поршнів, колінвала та ременя залежить злагоджена робота клапанів. Впускні закриваються, а випускні відкриваються. Цей рух відбувається циклічно.

 

 

Якщо система працює без помилок та кожен її сегмент в порядку, машина їздить рівно, без шуму та поводиться на дорозі ідеально. Але варто бодай чомусь одному вийти з ладу, і вся система починає працювати з похибками. Якщо ремінь ГРМ з часом розтягується, двигуну не вистачає потужності працювати на повну. В результаті на старті машина може довго заводитися, їздити ривками, вібрувати та подавати інші специфічні сигнали, котрі свідчать про можливу необхідність заміни ременя ГРМ.

Варто пильно слідкувати за цілісністю ременя ГРМ. В разі будь-яких порушень клапани можуть завмерти в одному положенні, але при цьому колінвал обертатиметься за інерцією на високих швидкостях, а поршні продовжать рух догори, до повного контакту. Внаслідок цього виникнуть проблеми в роботі головки циліндра, або можуть отримати пошкодження поршні та клапани. 

Ремонт цих комплектуючих може обійтися достатньо дорого, але в сучасних двигунах все частіше поршні мають спеціальні отвори, завдяки яким контакт з іншими запчастинами мінімальний. Це означає, що в разі необхідності достатньо лише замінити сам ремінь, а оточуючі його системи не вийдуть з ладу.

 

Чи можна самостійно зрозуміти, що порвався ремінь ГРМ?

Це важко помітити неозброєним оком. А все тому, що в більшості марок авто ремінь надійно прихований під кожухом. Як правило, двигун авто буде працювати нерівно, з-під капота можна почути нетипові звуки, з'являться сторонні запахи, може протікати олива або виникнути задимлення. 

 

 

Як виправляють проблему спеціалісти "Івано-Франківськ-АВТО"?

Якщо порвався ремінь ГРМ, Вам знадобиться професійна допомога. Ми частково розберемо двигун за допомоги спеціальних інструментів та сучасної техніки. Всі комплектуючі, які ми використовуємо для ремонту, випускаються на офіційних заводах. Використання дешевих аналогів може призвести до позапланового ремонту, а в деяких випадках доведеться міняти абсолютно весь комплект запчастин.

Заміна газорозподільного ременя проводиться нашими фахівцями на спеціалізованому обладнанні. Високий рівень складності такого ремонту вимагає залучення до роботи компетентних фахівців та досвідчених робітників. В автосервісному центрі "Івано-Франківськ-АВТО" ми добре знаємося на цій проблемі, тому гарантуємо якісний та швидкий ремонт та приємні емоції від відвідування нашого центру. Завітайте до нас за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Тисменицька, 210.