Шиномонтаж Івано-Франківськ-АВТО

ЦІНИ НА ШИНОМОНТАЖ

Шиномонтаж та балансування
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 13", метал. диск
657.60 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 13", лег. сплав. диск
789.12 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 14", метал. диск
657.60 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 14", лег. сплав. диск
789.12 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 15", метал. диск
789.12 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 15", лег. сплав. диск
920.64 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 16", метал. диск
789.12 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 16", лег. сплав. диск
920.64 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 17", метал. диск
920.64 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 17", лег. сплав. диск
1052.16 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 18", метал. диск
920.64 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 18", лег. сплав. диск
1052.16 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 19", метал. диск
1052.16 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 19", лег. сплав. диск
1183.68 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 20", лег. сплав. диск
1315.20 грн

З послугою професійного шиномонтажу знайомий кожен автовласник. Зазвичай до комплексу таких робіт відносять монтаж та демонтаж автошин легкових і вантажних авто, 3D-балансування, сезонну заміну покришок, накачування коліс тощо. Термін шиномонтаж – дуже обширний, тож розглянемо його більш детально.

 

 

Як серед багатьох обрати найкращих?

Шиномонтажні майстерні знаходяться всюди, буквально в кожному кварталі та навіть в гаражах. Але при виборі автосервісу, перш за все радимо звертати увагу на обладнання, яке використовують майстри у своїй роботі.

Автосервісний центр “Івано-Франківськ-АВТО” приділяє особливу увагу оздобленню наших майстерень. Тут Ви не знайдете застарілого обладнання та непрацюючих комп'ютерних програм. Лише завдяки передовим технологіям можна провести діагностику зносу шин та діагностику стану дисків, визначити шляхи розв'язання проблем та усунути їх швидко та якісно. Окрім того, автодіагностика та супутні ремонтні роботи вже давно вийшли за рамки майстерень та суто ручної роботи. Все частіше ми використовуємо комп'ютерний аналіз, опановуємо найсучасніші програми та технології аби надавати своїм клієнтам сервіс, який їх вартий.

Не менш важливі і люди, які виконують роботу. Тому професіоналізму майстрів ми приділяємо ще більшу увагу. Людський фактор грає важливу роль в ремонті авто, і навіть найменші помилки в такій роботі просто неприпустимі. 

 

Які послуги пропонує шиномонтаж в АЦ “Івано-Франківськ-АВТО”?

До послуги шиномонтажу належать будь-які маніпуляції з шинами та колесами. На перший погляд, робота виглядає простою, але навіть правильне зняття та установку шин на диски майстер має робити якісно. 

Також ми пропонуємо послугу “перевзування” авто. Це робиться не лише в разі зміни сезонів, але й з інших причин: застарілі покришки, наїзд на скло або цвях, виникнення шишок на гумі і т. п. Також у нас можна замовити додаткову послугу зберігання шин. Зручність такої опції вже оцінили наші постійні відвідувачі, адже покришки не лише не займають місце у Вашому приміщенні, а й зберігаються з урахуванням температурних вимог.

Оперативність та якість заміни шин залежить від багатьох факторів, один з яких – ретельна підготовка до подальшого ремонту, тобто – мийка коліс. Чисті та охайні колеса допоможуть майстру швидше знайти погрішності на поверхні та тим самим зекономити Ваш час.

Ще одна дуже популярна послуга – балансування коліс. Вона передбачає правильний розподіл навантаження на колеса в момент руху машини по дорозі. 

Ремонт шин – це комплекс робіт, який ми виконуємо після ретельного дослідження причин зносу покришок. Буквально за кілька хвилин ми допоможемо позбутися порізів, проколів та інших не дуже значних ушкоджень. Ми знаходимо місце проколу та накладаємо латки гарячим каучуком, який під впливом високих температур перетворюється на пластичний матеріал. Таким чином можна подовжити строк експлуатації старих покришок та відстрочити купівлю нових.

Накачування коліс – послуга, котра дозволяє оперативно повернути нормальний тиск в шинах. Накачування покришок до необхідного рівня триває кілька хвилин, і Ваше авто знову готове до тривалих поїздок.

 

 

АЦ “Івано-Франківськ-АВТО” гарантує такі переваги своїм замовникам:

  • робота на професійному спеціалізованому обладнанні;
  • дотримання температурних умов на складі зберігання покришок;
  • бездоганна репутація та сотні задоволених клієнтів;
  • індивідуальний підхід до кожного;
  • висококваліфіковані співробітники.

 

Ми з задоволенням надамо Вам всі необхідні послуги по ремонту Вашого транспортного засобу. Нам довіряють замовники вже понад 30 років, тож чекаємо і на Вас в місті Івано-Франківськ за адресою: вул. Тисменицька, 210

Детальну інформацію можна також отримати за телефонами: 

  • +38 (0342) 50-54-25
  • +38 (0342) 55-44-00
  • +38 (067) 550-83-32