Протачування дисків Івано-Франківськ-АВТО

ТЕЛЕФОН:
+38 (073) 533-50-72

Будь-які негаразди або ж проблеми з гальмівними дисками є вагомою причиною для термінового звернення в автосервісний центр "Івано-Франківськ-АВТО". Ми знаходимося за адресою: вул. Тисменицька, 210, та будемо раді прийняти Вас у зручний час.

 

 

Як працює гальмівна система?

За зупинку транспортного засобу відповідає спеціальна система, котра складається з двох важливих частин – гальмівних колодок і дисків. Коли Ви тиснете на педаль гальма, металеві диски перетворюють вивільнену кінетичну енергію на теплову. Внаслідок цього колодки притуляються до дисків і відбувається уповільнення руху коліс. Аби підвищити гальмівні функції, диски оздоблюють спеціальною системою вентиляції, що нагадує перфоровані вентканали або наскрізні отвори. Завдяки перфорації диски краще охолоджуються і самоочищуються.

Нові диски та колодки пристосовуються одне до одного та трохи шліфуються прямо в дорозі. Рекомендуємо перші кілька місяців з моменту купівлі нового авто або повної заміни гальмівної системи не гальмувати занадто різко. Краще дати їй самостійно відшліфуватися.  

 

Чому колодки та диски виходять з ладу

Через сильне тертя виникає надмірне навантаження на металеву поверхню диска, він стає тоншим, піддається нерівномірному зносу та з часом може відмовитися виконувати свої функції.

Колодки та диски – це розхідний матеріал, що потребує регулярної діагностики, повної заміни або ремонту. Проточування гальмівних дисків допоможе на деякий час подовжити строк їхньої служби, але рано чи пізно міняти всю систему все ж доведеться. 

 

Чому можуть відмовити гальма?

Постійне прискорення, різке гальмування, проїзд по вибоїнах і калюжах – все це чинить негативний вплив на всі системи автомобіля. При різкому гальмуванні температура поверхні металевих дисків може досягати 450 градусів. Якщо такий гарячий метал раптом потрапить в холодну калюжу або наїде на кучугуру, через різке охолодження може статися теплова деформація гальмівних дисків. На металі з'являться іржа та інші серйозні ураження. Це може призвести до проблем з гальмами, викликаних бічним биттям.

 

Як поводиться машина при проблемах в системі:

  • при гальмуванні Ви відчуваєте вібрацію, ривки та нетипові звуки;
  • при навіть дуже легкому натисканні на педаль гальма блокуються;
  • диски нерівномірно стираються;
  • виникає шум під час роботи гальм.

Проточування гальмівних дисків вирішить ці проблеми без повної заміни дисків на нові, а значить дозволить зекономити кошти на покупці нових запчастин та дасть деякий запас часу до повноцінної заміни системи.

 

 

Чим допоможуть майстри АЦ “Івано-Франківськ-АВТО”?

Майте на увазі, що не всі автовиробники дозволяють проводити таку процедуру, до того ж не у всіх випадках вона може бути корисною. Фахівці "Івано-Франківськ-АВТО" працюють на високотехнологічному та дорогому обладнанні, яке дозволяє надати комплекс послуг та усунути деякі дефекти. 

Проточування дисків відбувається наступним чином. Спочатку майстер прибирає всі нерівності та канавки шляхом зняття кількох мікронів металевого шару на спеціальному обладнанні. Потім доводить поверхню до ідеалу вручну та монтує комплектуючі на місце, якщо їх демонтували перед ремонтом.

Аби запобігти ураженню важливих систем авто, радимо звернути увагу на стиль Вашого водіння, адже від цього залежить результат щойно проведеного ремонту.