Обслуговування КПП Івано-Франківськ-АВТО

ТЕЛЕФОН:
+38 (073) 533-50-72

Коробкою перемикання передач називають елемент трансмісії автотранспорту, який передає силу від двигуна внутрішнього згорання на колеса. Від коробки передач залежить діапазон частоти обертів крутного моменту. Існує три основні типи КПП: ступінчастий, безступінчастий і комбінований. Пропонуємо розібратися, в чому між ними різниця і який користується найбільшим попитом. 

 

 

Типи та відмінності коробок передач

Ступінчастий тип. До нього відноситься стара добра класика, а саме – механічна коробка передач. Існує й система «робот», яка чимось подібна до механіки. Основна їх відмінність у типі керування: якщо в механіці швидкість регулюється вручну, то «робот» має гібридний тип управління, він більш сучасний та автоматизований.

Безступінчастий тип. До нього належить КПП варіатор. Він дуже схожий на автоматичну коробку передач, має чотири режими перемикання трансмісії та дві педалі. Але має основну відмінність: в ньому дуже велика кількість режимів автоматичного перемикання швидкостей. Відрізняється і принцип роботи, головний плюс якого – плавний хід авто. Крутний момент у варіаторі передається через ремінь або ланцюг, що обертається навколо конусів. Співвідношення конусів змінюється динамічно, в залежності від зміни швидкості руху авто. Коробка варіатора не призначена для складних або грунтових доріг, оскільки може швидко перегрітися і вийти з ладу. Варіатор здебільшого встановлюють на невеликі малолітражні авто, а автоматична коробка передач підходить для потужних марок.

Комбінований тип. Коробка автомат – найпопулярніша та найзручніша на даний момент система перемикання швидкостей. За зчеплення в ній відповідає гідротрансформатор, котрий забезпечує безступінчастий принцип зміни крутного моменту. Сучасні АКПП можуть бути оздоблені вісьмома ступенями, це забезпечує плавне перемикання швидкостей і високу надійність роботи всієї системи.

 

 

Ремонт, заміна та обслуговування КПП в АЦ “Івано-Франківськ-АВТО”

Коробки передач вимагають своєчасного обслуговування. Для цього ми проводимо ретельну діагностику рівня мастила. Це дозволяє визначити стан системи, а також допомагає запобігти непередбаченого ламання під час руху.

Заміна мастила в КПП здійснюється в автосервісному центрі "Івано-Франківськ-АВТО" професійними майстрами. Самостійно робити це не рекомендується, краще звернутися до професіоналів.

Заміна мастила в коробці передач починається зі зливу відпрацьованого мастила, потім резервуар потрібно ретельно очистити. Для цього невелику кількість чистого мінерального мастила заливають в КПП та в нейтральній позиції включають двигун на кілька хвилин. Відпрацьовану мінеральну оливу виливають, а на її місце заливають якісне моторне мастило. Наші співробітники підберуть Вам індивідуально тип та марку рідини.

Якщо КПП потребує більш складного ремонту, її доведеться повністю розібрати та провести діагностику. Старі запчастини замінюються новими, вони обов'язково мають бути сертифікованими та затвердженими регламентом виробників. 

Ремонт коробок передач ми проводимо на професійному обладнанні, котре потребує підготовки кадрів. Завітайте до нашого авторизованого автомобільного сервісу "Івано-Франківськ-АВТО", що знаходиться у місті Івано-Франківськ біля Паркової алеї на вул. Тисменицькій, 210. Ви неодмінно отримаєте повний спектр послуг, вчасно виконану роботу, а також уважне ставлення до всіх деталей.