Обов'язковий технічний контроль Івано-Франківськ-АВТО

Технічні фахівці автосервісного центру “Івано-Франківськ-АВТО” пропонують Вашій увазі повний спектр автомобільних ремонтних робіт. Ми знайомі не лише з новітніми технологіями та маємо в своєму розпорядженні найсучасніші діагностичні прилади, але й знаємося на законодавчих актах, слідкуємо за поправками, котрі стосуються сфери нашої діяльності. Тож якщо Вам потрібно пройти ТО, ласкаво просимо до нас: місто Івано-Франківськ, вул. Тисменицька, 210 (поруч із Парковою алеєю).

 

 

Що таке обов'язковий технічний контроль та як він відбувається?

Регламент таких робіт визначено чинним законодавством України. До них відноситься перевірка:

  • технічного стану транспортного засобу; 
  • системи управління; 
  • коліс та шин;
  • зовнішніх світлових приладів; 
  • світлопропускання скла; 
  • газобалонного обладнання, інших систем, які стосуються безпеки руху та навколишнього середовища. 

 

Які транспортні засоби підлягають обов'язковому технічному контролю?

Якщо транспортний засіб бере участь у дорожньому русі та підлягає обов'язковій реєстрації в територіальних органах Міністерства внутрішніх справ України, він має проходити обов'язковий технічний контроль.

Якщо авто перейшло до нового власника та було перереєстроване на його імʼя, протягом 10 днів Ви маєте пройти технічний огляд, аби всі документи були в порядку.

Також в наших майстернях можна пройти технічний контроль тих автомобілів, які потрапили в ДТП, внаслідок якого авто отримало пошкодження таких важливих елементів, як система гальмування, механізм, що відповідає за кермо, підвіска тощо. Якщо водій помітив нетипову поведінку свого авто під час руху та вважає, що це може спричинити небезпеку на дорозі, варто якомога швидше звернутися до авторизованого сервісного центру.  

 

Як часто рекомендовано проходити обов'язковий технічний контроль в АЦ “Івано-Франківськ-АВТО”?

Порядок проведення технічних оглядів визначається Кабінетом міністрів України. Якщо авто нове, з салону, перший техогляд можна зробити протягом чотирьох років з моменту реєстрації. Наступні перевірки проводяться кожні два роки. Якщо транспортний засіб використовується для щоденного водіння, якщо він перевозить важкий вантаж або зареєстрований в службі таксі, техогляд необхідно проводити раз на рік.

 

 

Як проходить перевірка та що для неї потрібно?

Для проходження технічного огляду потрібен сам транспортний засіб, будь-яке посвідчення особи власника та свідоцтво про реєстрацію авто.

Перевірка починається з відміток про марку, модель та модифікацію машини, далі в базу заносяться її колір і реєстраційний номер. Потім при більш детальному огляді спеціаліст визначить, чи не були встановлені додаткові елементи (тонування вікон, турбіна, елементи дизайну екстер'єру тощо), не передбачені виробником. 

Далі до роботи залучаються вузькопрофільні спеціалісти. В ході процедури вони визначать робочий стан гальмівної системи, системи керування (наявність тріщин, деформацій, шумів), перевірять, чи нічого не заважає керувати машиною (працездатність склоочисників та стан дзеркал), звернуть увагу на роботу фар, проведуть діагностику підвіски, шин та коліс, зроблять висновки щодо роботи двигуна та інших важливих компонентів – ременя безпеки, подушок тощо. Обов'язковою є наявність аптечки водія, а якщо авто вантажне – повинен бути ще й вогнегасник. 

 

Якщо в ході огляду не було виявлено суттєвих порушень, процедура займає до 40 хвилин.

В АЦІвано-Франківськ-АВТО” ми виконуємо послугу обов'язкового технічного контролю авто згідно з усіма стандартами та з дотриманням всіх вимог чинного законодавства України. Наші кваліфіковані майстри нададуть повний спектр послуг та гарантують якість виконаних робіт. Переконайтеся в цьому і Ви!