Запчастини

 Важливим напрямком діяльності ПАТ "Івано-Франківськ- Авто" здійснює продаж запасних частин, додаткового обладнання і аксесуарів,  автохімії, фарб для автомобілей ведучих світових виробників.

ПАТ Івано-Франківськ- Авто" являється офіційним дистрибютором запчастин до автомобилей таких відомих  брендів як Kia,  Opel, Chevrolet, Chevrolet-Niva, Daewoo, ЗАЗ, Chery, TATA, I-VAN, JAC, Dong Feng, ВАЗ.

Наша філія та АТ «Українська Автомобільна Корпорація» пропонує Вам великий вибір автомобільних запчастин до ваших автомобілів в наявності на складах і під замовлення.

 

З 1 липня 2013р. в дилерській мережі Корпорації «УкрАВТО» діє спеціальна цінова пропозиція на запасні частини і додаткове обладнання для автомобілів. Ознайомиться з переліком товарів по кожному підприємству можна на вкладці «Спеціальна пропозиція по запчастинах».

Спеціальне ціни діють, по індивідуальному для кожного підприємства переліку, на запчастини і додаткове обладнання до автомобілів таких брендів як  Kia,  Opel, Chevrolet, Chevrolet-Niva, Daewoo, ЗАЗ, Chery, TATA, I-VAN, JAC, Dong Feng, ВАЗ, інші.

Ціни знижені як на нові моделі автомобілів, так і на авто, випущені у попередніх роках. Проаналізувавши спеціальну цінову пропозицію, ви будете приємно здивовані низькими цінами, широким переліком запчастин та додаткового обладнання.

За багаторічну історію роботи Корпорації «УкрАВТО» наші фахівці набули безцінного досвіду з обслуговування автомобілів і зможуть якісно підібрати перелік необхідних Вам запчастин і встановити їх в нашому сервісному центрі.

Якщо Ви власник власного магазину запчастин або СТО запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці.

Відділ продажу запасних частин:

Філатова Валентина Сергіївна - 067-550-07-90; manager_2@ifavto.com.ua

Хованець Ярослав Михайлович - 067-550-83-31;  zapchastyny@ifavto.com.ua