Новини
14.10.2019

Корпорація УкрАВТО пропонує спеціальні ціни на ряд послуг

Мережа автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО, з середини жовтня вводить в дію спеціальні ціни на ряд популярних в осінній сезон послуг. Згідно з умовами акційної пропозиції, власники автомобілів можуть отримати дисконт у розмірі 20% на сезонні і додаткові послуги та до 20% на запасні частини.

09.10.2019

Корпорація УкрАВТО проводить традиційний конкурс професійної майстерності

Українська Автомобільна Корпорація, один з найбільших гравців ринку нових автомобілів і постачальників автосервісних послуг, проведе ІІІ-ий конкурс професійної майстерності серед співробітників автосервісних центрів по всій території України.

06.05.2019

В рамках проведення санації ЗАЗу будуть реалізовані з аукціону вторинні активи

На виконання плану санації Запорізького Автомобілебудівного Заводу, частина заставного майна, яке не задіяне у виробництві, буде реалізовано з аукціону.

15.04.2019

Запорізький Автомобілебудівний Завод пройде процедуру санації

Найбільший український автовиробник, Запорізький Автомобілебудівний Завод, що входить в структуру Корпорації УкрАВТО, відповідно до опублікованого рішення Господарського суду Запорізької області, пройде процедуру санації.

25.03.2019

Запорізький Автомобілебудівний Завод запустив виробництво нового автобуса

Запорізький Автомобілебудівний Завод (входить в структуру Української Автомобільної Корпорації) починає виробництво нової модифікації автобуса малого класу ЗАЗ А08. Реалізація новинки буде здійснюватися через дилерську мережу дистриб'юторської компанії "Юніверсал Моторз Груп" (також УКРАВТО).